Після трьох років і двох футболок, які поклали край традиціям, adidas повернувся до більш класичного вигляду домашньої футболки Мексики в 2022 році. Однак і тут не обійшлося без нововведень — на футболці ми бачимо новий герб збірної.

Домашня форма Мексики 2022

Нова футболка буде представлена ​​на чемпіонаті світу 2022 року в Катарі наприкінці цього року. Проте дебютує вона у грі жіночої збірної Мексики у відбірному матчі чемпіонату світу 2023 проти США. Станеться це 11 липня у Нуево-Леоні.

Дивіться також: Домашня форма Аргентини 2022 року

Домашня форма Мексики 2022 від adidas повертається до зовнішнього вигляду, який можна назвати традиційним. Окрім цього, дизайн також натхненний одним із головних божеств країни — «Пернатим змієм» Кетцалькоатлем. Він вважається богом життя, а також творцем світу та людства.

Домашня форма збірної Мексики 2022

Таким чином, цей малюнок, який домінує в дизайні, насправді має бути головним убором з пір’ям, званий по-мексиканськи «копіллі». Він у давній мексиканській культурі уособлював релігійну та благородну силу, надаючи духовної сили та доблесті будь-кому, хто його носить.

Домашня форма збірної Мексики 2022 року

Але повернемось до оновленого дизайну. На цей раз у нас представлена ​​округла шия, червоні смуги бренду, а вся спина нагадує оперення Кетцалькоатля. За задумом дизайнерів, такий малюнок на спині перетворюватиме кожного гравця на бога, щоб виходити на поле з вищою силою в кожній грі.

Загалом, нова домашня форма Мексики 2022 радує своїм поверненням до традиційного дизайну, тим більше з такими глибокими символізмами. Комплект виглядає стильно та автентично. Відзначаємо і оновлений мінімалістичний логотип adidas + плюс новий технологічний шаблон, який бренд використовуватиме у всіх своїх комплектах для команд ЧС-2022.