Віддаючи шану Теді Дрейку, одній із найважливіших фігур в історії клубу, «Челсі» представляє свою домашню форму сезону 22/23. Компанія Nike у цьому релізі залишила кілька натяків на легендарного тренера.

Домашня форма Челсі 22/23

У 1952 році “Челсі” призначив Теда Дрейка головним тренером, і він приступив до перетворення та модернізації клубу як на полі, так і за його межами. Крім того, що він привів «синіх» до першого в історії чемпіонського титулу у вищій лізі (1955 рік), Дрейк також був відповідальний за введення нової прізвиська. Він замінив зношене прізвисько “Пенсіонери” на “Аристократи”. Отже, через 70 років після його ключового призначення, «Челсі» вшановує Дрейка своєю новою домашньою футболкою.

Домашня футболка Челсі 2023

Найбільш помітною частиною дизайну сорочки є комір, а проста традиційна синя основа забезпечує миттєве привернення уваги до нього. Це посилає до іншої зміни в айдентиці клубу, зробленому Дрейком, яке витримало випробування часом. Йдеться про введення культового «нестримного лева» на піктограму клубу. Він замінив зображення пенсіонера «Челсі» як центральну тему легендарного боса «синіх». Геральдичний лев зображений на вирізі Henley з бірюзовим візерунком. Ця деталь робить посилання на стиль 1950-х років, але тільки з сучасними акцентами.

Дивіться також: Домашня форма Челсі 21/22 від Nike

Нова домашня форма Челсі 22/23 також підтверджує прізвисько «Аристократи» наявністю гудзика на комірі.

Передматчева форма 22/23

Поряд із домашньою футболкою також була представлена ​​передматчева футболка клубу, в якій видно спотворену версію того ж бірюзового контуру «нестримного лева». Але тут він домінує над усім дизайном для визначного вигляду.

Передматчева форма Челсі 2023

Думаємо, саме цей варіант форми буде популярним на вулицях Лондона. Він чудово підходить під кежуал та виглядає дуже стильно.