Започаткувавши нове партнерство зі швейцарською командою, Macron представила домашню футболку Базеля на сезон 22/23. Вона відрізняється індивідуальним сублімованим дизайном, який підходить до нинішньої концепції клубу.

Домашня форма Базелю 22/23

Macron досяг успіху для своїх команд цього сезону, створюючи дизайни на замовлення, які багаті на історію, спадщину і традиції клубів. «Базель» щойно приєднався до цього складу, і, судячи з їхньої нової домашньої футболки 22/23, вони будуть раді. Дизайн поєднує в собі кольори клубу, історію та логотипи із загальною графікою, яка віддає шану одній з найзнаковіших будівель міста — Basler Münster. Це собор у стилі пізньої готики, який є однією з найважливіших та символічних особливостей Базеля.

Домашня футболка Базеля 2023

Домашня форма Базеля 22/23 заслуговує на пильну увагу, щоб повною мірою оцінити її деталізацію. На перший погляд, це акуратний баланс 50/50 між класичними для клубу червоними та синіми кольорами, але футболка прикрашена спереду та ззаду тисненим ромбоподібним візерунком. Він представляє відому форму черепиці на даху Базельського собору.

Домашня форма Базелю 2023

Сорочка має V-подібний виріз та знак на шиї позаду з назвою та логотипом клубу, а також силуетом собору на чорному тлі. Нижня кромка оброблена зсередини тасьмою з написом “FC BASEL 1893 – AI STADT, AI CLUB, AI LIEBI”.

Домашня форма Базеля 22/23 не тільки передає чітку індивідуальність, а й несе в собі чітке послання про стійкість та повагу до навколишнього середовища. Бренд Macron вирішив зробити форму з поліефірного матеріалу, на 100% отриманого з переробленого пластику та сертифікованого відповідно по стандарту Global Recycled.