Adidas представляє домашню форму збірної Аргентини 2022 як одну з перших форм, що демонструють новий шаблон для майбутнього чемпіонату світу. Цим релізом бренд повертає традиційніший вид форми зі ставкою на мінімалізм.

Домашня форма Аргентини 2022

У торішній домашній футболці збірної Аргентини були деякі спірні зміни на користь смужок, із неземним малюнком камуфляжу всередині світло-блакитних смуг. Що ж, тепер це поступилося місцем набагато більш традиційному погляду на зовнішній вигляд южноамериканської нації.

Домашня форма Аргентини 2022 року

Ми бачимо дизайн із суцільними синіми смугами, що сусідять із білими. Всі вони облямовані чорною обробкою. Солідний стиль, який буде личити Мессі та його компанії.

Домашня форма сбірної Аргентини 2022

Ці традиційні смуги є лише спереду, а задня сторона футболки має дивну варіацію. Очевидно, вона призначена для позначення аргентинського прапора. Футболці надає додаткову текстуру той факт, що вона виготовлена ​​з найновішої тканини adidas HEAT.RDY з новим малюнком трикотажу для кращої вентиляції.

прикраси на формі

Також зазначимо, що Соль де Майо, національна емблема Аргентини, з’являється на спині під коміром як приємний декоративний елемент. Це також одна з перших спортивних футболок з новим логотипом Adidas Performance, який постачається без напису adidas під ним.