Diadora вирішила включитися у гру та голосно заявити про себе. Тепер бренд робить ставку на інновації і представляє зовсім новий силует Veloce SL. Надлегкі бутси від італійського виробника — це не зовсім те, що ми звикли від нього бачити, але час би їм від класики все ж таки перейти до сучасних моделей.

Diadora Veloce SL

Незважаючи на те, що вони міцно вписали свою працю в футбольну історію з легендарною моделлю Brasil, а потім балувалися інноваціями з B-Elite, все одно їм потрібно було щось нове. Тепер вони роблять рішучий крок уперед і концентрують весь свій досвід у бутсах Diadora Veloce SL.

підошва Diadora Veloce SL

Як ви вже змогли здогадатися, новинка орієнтована на легкість та швидкість. Весь сенс у тому, що для того щоб бути швидким, потрібно бути легким. Досить простий принцип, і саме він є основою створення силуету Veloce SL. У ньому використовується інноваційний дизайн, натхненний автомобілями з високими характеристиками, щоб гарантувати, що його вага зведена до мінімуму.

У «рамі» легкого верху використовуються самі інженерні принципи, що у деяких швидких італійських автомобілях. І це не жарти. Каркас верху бутс покритий вирізаними панелями зі шкіри та сітки, щоб звести вагу до мінімуму. Відсутність зайвого матеріалу гарантує майже прозору структуру верху.

Зроблено в Італії

Бутси Diadora Veloce SL роблять крок уперед порівняно з B-Elite. Вони пропонують більш сучасні рішення для футболу, далеко не уникаючи традиційних поглядів на класичні бутси. Саме тому у конструкції зберігається шкіряна передня частина. І, як і інші бутси у репертуарі бренду, ця новинка також зроблена в Італії. Це справжній знак якості. Це запорука того, що взуття виготовлене з найкращих матеріалів відповідно до найвищих вимог.