У New Balance новий амбасадор, який має свій фірмовий стиль бутс. Бренд надав Букайо Саке його першу фірмову модель бутс Furon v7. Сака, який тісно співпрацював з New Balance при розробці цієї моделі, носитиме її у майбутніх матчах.

бутси Букайо Саке

Офіційно підписавши контракт із New Balance ще у березні 2021 року, лише у березні 2022 року бренд вшанував гравця та його фірмовою моделлю. І навіть не однієї. Це були дві унікальні пари, але вони не були доступні для роздрібного продажу. Однак тепер гравець “Арсеналу” отримує свою власну іменну версію Furon останнього покоління, яку цього разу можна буде купити всім охочим.

бутси Букайо Саке від New Balance

Офіційно бутси називаються Saka Furon v7 Signature Edition. Поставляються вони у яскраво-червоному кольорі, що є даниною поваги до місця, де він виріс. Черпаючи натхнення з герба Ілінга, на верхню частину бутс нанесений декоративний принт у вигляді дубового листя в стилі бароко зі словами Progress і Unity яскравого сріблястого відтінку. Устілка доповнена унікальним ключем до міського графічного мотиву, щоб уславити зв’язок між Букайо та районом Західного Лондона.

бутси Saka Furon v7 Signature Edition

Сака сказав: «Я пишаюся тим, що виріс в Ілінгу. Кожен на Заході знає, що означає представляти наш бік Лондона, це особливе почуття. Здається нереальним мати бутси, які можуть сподобатися стільким людям, це справді здійснена мрія».

New Balance Saka Furon v7 Signature Edition