Ла Ліга оскаржила заяви про те, що «Барселона» близька до вирівнювання своїх фінансів після того, як клуб заявив, що відхід Антуана Грізманна та Жерара Піке допоміг.

“Барселона” нещодавно заявила на прес-конференції, що їм не вистачає 20-30 мільйонів євро, щоб відповідати ліміту своєї зарплати. Проте президент Ла Ліги Хав’єр Тебас та головний корпоративний офіс Хав’єр Гомес оскаржили це твердження. Вони виступили на інформаційному заході Ла Ліги та сказали, що їм потрібно компенсувати 200 мільйонів євро, якщо вони хочуть отримати зелене світло.

Позов «Барселони» заперечується

«Залишок у 200 мільйонів євро відповідає інформації, наданій самим ФК «Барселона». Сам президент Лапорта говорив про збитки у розмірі 93 млн. євро через переход на Монжуїк. Витрати на персонал, втрати від COVID, які не були підраховані», – зазначив Тебас.

“470 мільйонів євро, про які сказав Матеу Алемані, відповідають вартості спортивної команди першої команди”, – продовжив Гомес.

Барселона має заробити 200 мільйонів євро, щоб зіграти наступного сезону

«Ви додаєте 108 мільйонів незареєстрованого персоналу, витрати тощо, і виходить, що не вистачає понад 200 мільйонів євро. І ми більше не вважаємо Гризманна і Піке, вони вже знижені в ціні у лютневому оновленні ринку».

«Барселона» якийсь час мала фінансові проблеми, оскільки попереднє керівництво клубу доставляло їм серйозні проблеми, коли вони були на чолі.

Минулого року їм потрібні були фінансові важелі — продаж клубних активів в обмін на майбутній прибуток — для фінансування свого трансферного вікна, взявши на себе серйозний ризик.

Їм сказали, що вони не зможуть зробити те саме цього року, і в результаті вони шукають кілька безкоштовних трансферів, щоб зміцнити свою команду перед наступним сезоном. Це може змусити їх продати частину своїх найкращих талантів, і незабаром клуб може піти кілька імен.

Ла Ліга та «Барселона» останнім часом не найкращі, і їм довелося пройти довгий шлях, щоб врегулювати питання про реєстрацію Гаві як гравця першої команди.

У них можуть бути аналогічні баталії в суді в майбутньому, оскільки вони сподіваються вирішити проблему зі стелею заробітної плати та мати можливість витрачати вільніше.