Компанія adidas випускає пак “Speed ​​Legacy Pack” і тим самим повертає на ринок силует Battle Pack F50 Adizero IV з 2014 року. При цьому виробник поєднує його із класичною шкіряною версією для гравців старої школи. Обидві новинки вийшли на підошві X Speedflow.

adidas Speed Legacy Pack

Ще на початку нового року adidas випустив обмежену серію Prepare For Battle X Speedflow для Мо Салаха, в якій була переосмислена графіка Battle Pack. Нагадаємо, що вона використовувалася на чемпіонаті світу 2014 року у Бразилії. Сьогодні вона знову оживає на понад легких бутсах на основі верху HybridTouch. Модель F50 Adizero IV із тією ж унікальною чорно-білою графікою та золотими трьома смугами знову підкорюватиме футбольні поля.

До цього камбеку приєдналася ще одна версія з обмеженим тиражем, де звичайний синтетичний верх замінений на м’яку адаптивну шкіру. Той самий принт “Battle Pack” присутній і тут, але проявляється він у вигляді тиснення на шкірі. Бутси представлені в первозданній кольоровій гамі «White/White/Silver Metallic», де біла основа підкреслюється срібними деталями на логотипі і підошві, що переливається.

F50 Adizero IV Speed Legacy Pack

Говорячи про підошви, важливо відзначити, що обидві новинки оснащені підошвою X Speedform у комплекті з легкою рамою Carbitex Speedframe. Це гарантує, що обидві моделі здатні витримати серйозні умови сучасної гри. І, звичайно, це також ставка на легкість і швидкість, що є сучасним трендом останніх років.

бутси F50 Adizero IV Speed Legacy Pack

F50 Adizero IV носитимуть Тімо Вернер, Олександр Ісак, Дієго Лайнес, Ешлі Лоуренс, Джені Ермосо, Аліша Леманн та Мері Фаулер. А шкіряну версію приміряють Жоао Фелікс, Джорджініо Вейналдум, Дані Олмо та Алесія Руссо.