Покопавшись у своїх архівах, компанія adidas випускає бутси обмеженої серії, відроджені як пошану легендарному силуету Predator. Перед нами adidas Predator Edge 94+ – шкіряна версія моделі Predator Edge з дизайном бутс зразка 1994 року.

Adidas Predator Edge 94+

Adidas Predator Edge 94+, випущені обмеженим тиражем, надають сучасного вигляду найпершим бутсам adidas Predator, які були зроблені до чемпіонату світу 1994 року в США. Шкіряний верх сам по собі привертає увагу, але акцент все ж таки зроблений на розташуванні смуг, як це було в оригінальній моделі 1994 року.

Цей реліз повністю присвячений випуску перших Predator. Оригінальні Хижаки започаткували саму новаторську і сміливу серію бутс усіх часів ще у 1994 року. Тоді adidas створила бутси з технологією, яка допомагала чітко контролювати та закручувати м’яч, а також надавала потужності кожному удару. То була революція на футбольному ринку.

адідас предатор ейдж 94+

Adidas Predator Edge 94+ повторюють колірну гаму бутс 1994 року та переносить культові смуги з оригіналу на шкіряний верх Predator Edge. Передчуючи швидкий старт ЧС-2022 у Катарі, бренд віддає шану технології, що змінила світ дизайну бутс 28 років тому. 18 поколінь через Predator, як і раніше, актуальні і стають вибором найкращих гравців по всьому світу.