Для одного з найкращих своїх амбасадорів компанія adidas випустила нову фірмову версію Predator Accuracy PP.1. Нове забарвлення бутс для Поля Погба поставлятиметься з новою колекцією одягу.

Adidas Predator Accuracy PP.1

За 10 років співпраці adidas та Поль Погба випускають вже сьому фірмову модель для француза. Загалом, якщо враховувати ще й випуски одягу, то це вже буде десятий спільний реліз.

бутси Adidas Predator Accuracy PP.1

Бутси Predator Accuracy PP.1 представлені в кольоровій гамі “Lucid Blue/Team Real Magenta/Core Black” з камуфляжним ефектом та рожевими трьома смужками. Як і у випадку з релізами попереднього сезону від adidas та Поля Погба, одяг відповідає стилю ігрового взуття та має фірмовий логотип «PP».

нові бутси провидець для Погба

Це перше фірмове видання для наступного покоління Predator Accuracy, яке поєднує в собі зовнішній вигляд запуску “Own Your Footbal”l, а також варіанти “Pearlised Pack” і “Nightstrike Pack”.

підошва Adidas Predator Accuracy PP.1

Силует Predator неухильно збирає все більше зірок під своїм прапором. Здається, невдовзі Джуд Беллінгем і Педрі стануть претендентами на власні фірмові видання в недалекому майбутньому. Однак на даний момент у центрі уваги залишається Погба, і переможець чемпіонату світу одягнеться у фірмовий стиль, як тільки відновиться і повернеться в основу Ювентуса.